đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

5Dev Trail/Enduro Cranks 170mm / 30mm Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
$499.99
5Dev Trail/Enduro Cranks 170mm / 30mm Spindle - Black—
$499.99
5Dev Trail/Enduro Cranks 170mm / 30mm Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |












