đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

5Dev Gravel/Road Cranks 172.5mm/68mm DUB Spindle - Raw Silver/Clear
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel |
| length | 172.5mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (68mm BB) |
| chainline | - |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
$499.99
5Dev Gravel/Road Cranks 172.5mm/68mm DUB Spindle - Raw Silver/Clear—
$499.99
5Dev Gravel/Road Cranks 172.5mm/68mm DUB Spindle - Raw Silver/Clear
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel |
| length | 172.5mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (68mm BB) |
| chainline | - |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel |
| length | 172.5mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (68mm BB) |
| chainline | - |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |











