
5Dev Trail/Enduro Cranks 165mm / DUB Spindle - LTD Kashima
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | LTD Custom Shop Kash |
5Dev Trail/Enduro Cranks 165mm / DUB Spindle - LTD Kashima
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | LTD Custom Shop Kash |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | LTD Custom Shop Kash |












