
5Dev Trail/Enduro Cranks 165mm / 30mm Spindle - Raw Silver/Clear
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.005Dev Trail/Enduro Cranks 165mm / 30mm Spindle - Raw Silver/Clear
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | raw/clear |












