
5Dev Titanium Road Cranks - 68mm BB - DUB Spindle 165mm - Raw
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel/XC Ti cranks |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | DUB |
| BB shell width | 68mm |
| chainline | - |
| material | titanium |
| color | raw ti |
Original: $1,199.99
-65%$1,199.99
$420.005Dev Titanium Road Cranks - 68mm BB - DUB Spindle 165mm - Raw
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel/XC Ti cranks |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | DUB |
| BB shell width | 68mm |
| chainline | - |
| material | titanium |
| color | raw ti |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Road/Gravel/XC Ti cranks |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 8-bolt |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | DUB |
| BB shell width | 68mm |
| chainline | - |
| material | titanium |
| color | raw ti |












