🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

5Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 175mm - DUB Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
$192.15
Original: $549.00
-65%5Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 175mm - DUB Spindle - Black—
$549.00
$192.155Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 175mm - DUB Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 175mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUB (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |












