
5Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 165mm / DUB Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUM (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Original: $549.00
-65%$549.00
$192.155Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 165mm / DUB Spindle - Black
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUM (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail Enduro |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | SRAM DUM (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | black |












