
5Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 160mm / 30mm Spindle - Silver
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail/Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |
Original: $549.00
-65%$549.00
$192.155Dev R-Spec Trail/Enduro Cranks - 160mm / 30mm Spindle - Silver
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail/Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | R-Spec Trail/Enduro |
| length | 160mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm) |
| chainline | 52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |












