đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

5Dev Alloy Handlebars - 35mm Clamp - 40mm Rise - 800mm Width - Black
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 30mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 335g |
$119.99
5Dev Alloy Handlebars - 35mm Clamp - 40mm Rise - 800mm Width - Black—
$119.99
5Dev Alloy Handlebars - 35mm Clamp - 40mm Rise - 800mm Width - Black
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 30mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 335g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | 5Dev Alloy |
| Clamp Dia. | 35.0mm |
| Rise | 30mm |
| Width | 800mm |
| Up/Back Sweep | 5/7 deg |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Weight | 335g |












