đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

WTB Trail Boss - 29 x 2.6 - TCS Tubeless Folding - Tough/Fast Rolling TriTec E25
- TECH SPECS
| model | Trail Boss TCS Tough Fast Rolling E25 |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Tritec |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1286g |
$31.48
Original: $89.95
-65%WTB Trail Boss - 29 x 2.6 - TCS Tubeless Folding - Tough/Fast Rolling TriTec E25—
$89.95
$31.48WTB Trail Boss - 29 x 2.6 - TCS Tubeless Folding - Tough/Fast Rolling TriTec E25
- TECH SPECS
| model | Trail Boss TCS Tough Fast Rolling E25 |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Tritec |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1286g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Trail Boss TCS Tough Fast Rolling E25 |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Tritec |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1286g |























