đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria Mota Enduro Tire - TLR/2-Fold - 29x2.35 - Black
- TECH SPECS
| model | Mota |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1260g |
$31.50
Original: $89.99
-65%Vittoria Mota Enduro Tire - TLR/2-Fold - 29x2.35 - Black—
$89.99
$31.50Vittoria Mota Enduro Tire - TLR/2-Fold - 29x2.35 - Black
- TECH SPECS
| model | Mota |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1260g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Mota |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1260g |























