đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.8 - Enduro 4C G2.0
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
$32.90
Original: $93.99
-65%Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.8 - Enduro 4C G2.0—
$93.99
$32.90Vittoria Martello G2.0 Tire - 27.5x2.8 - Enduro 4C G2.0
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Martello |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |























