đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria E-Martello Enduro Tire - 29x2.35 - TLR/2-Fold - Black
- TECH SPECS
| model | E-Martello Enduro |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | Enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
$31.50
Original: $89.99
-65%Vittoria E-Martello Enduro Tire - 29x2.35 - TLR/2-Fold - Black—
$89.99
$31.50Vittoria E-Martello Enduro Tire - 29x2.35 - TLR/2-Fold - Black
- TECH SPECS
| model | E-Martello Enduro |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | Enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | E-Martello Enduro |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | Enduro 4C G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1230g |























