🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria E-Agarro Trail Tire - 29x2.35 - TLR/TNT - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | E-Agarro Trail |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | trail TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 940g |
$31.50
Original: $89.99
-65%Vittoria E-Agarro Trail Tire - 29x2.35 - TLR/TNT - Black/Anthracite—
$89.99
$31.50Vittoria E-Agarro Trail Tire - 29x2.35 - TLR/TNT - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | E-Agarro Trail |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | trail TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 940g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | E-Agarro Trail |
| size | 29" |
| width | 2.35" |
| compound | trail TLR/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 940g |















