🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria Barzo G2.0 Tire - 29x2.25 - XCR/TNT - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 660g |
$75.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire - 29x2.25 - XCR/TNT - Tanwall—
$75.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire - 29x2.25 - XCR/TNT - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 660g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 29" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tan/black |
| weight | 660g |















