🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria Barzo G2.0 Tire- 27.5x2.35 - TLR/TNT - 27.5x2.35 - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 700g |
$79.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire- 27.5x2.35 - TLR/TNT - 27.5x2.35 - Black/Anthracite—
$79.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire- 27.5x2.35 - TLR/TNT - 27.5x2.35 - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 700g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.35" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 700g |















