🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Vittoria Barzo G2.0 Tire - 27.5x2.25 - TLR/TNT - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 680g |
$89.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire - 27.5x2.25 - TLR/TNT - Black/Anthracite—
$89.99
Vittoria Barzo G2.0 Tire - 27.5x2.25 - TLR/TNT - Black/Anthracite
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 680g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Barzo |
| size | 27.5" |
| width | 2.25" |
| compound | XC-trail/TNT G2.0 |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 680g |















