đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Spank Oozy 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 780mm Rise: 25mm Black
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Width | 780mm |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
| Upsweep | 4 |
| Rise | 25mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Weight | 270g |
| Primary Color | Black |
$99.00
Spank Oozy 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 780mm Rise: 25mm Black—
$99.00
Spank Oozy 35 MTB Handlebar Diameter: 35mm 780mm Rise: 25mm Black
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Width | 780mm |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
| Upsweep | 4 |
| Rise | 25mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Weight | 270g |
| Primary Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Width | 780mm |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
| Upsweep | 4 |
| Rise | 25mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Weight | 270g |
| Primary Color | Black |























