đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

RaceFace Era Handlebar - Carbon - 780mm - 40mm Rise - Stealth
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
$62.65
Original: $178.99
-65%RaceFace Era Handlebar - Carbon - 780mm - 40mm Rise - Stealth—
$178.99
$62.65RaceFace Era Handlebar - Carbon - 780mm - 40mm Rise - Stealth
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 40mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 780mm |
| Primary Color | Black |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |























