🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

RaceFace ERA Carbon MTB Handlebar - 35mm Clamp - 800mm Width - 20mm Rise - Kashmoney
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
$62.65
Original: $178.99
-65%RaceFace ERA Carbon MTB Handlebar - 35mm Clamp - 800mm Width - 20mm Rise - Kashmoney—
$178.99
$62.65RaceFace ERA Carbon MTB Handlebar - 35mm Clamp - 800mm Width - 20mm Rise - Kashmoney
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 8 |
| Handlebar Material | Carbon |
| Rise | 20mm |
| Upsweep | 5 |
| Handlebar Weight | 220g |
| Handlebar Width | 800mm |
| Primary Color | Gold |
| Stem Clamp Diameter | 35mm |















