đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Race Face Turbine Front Wheel - 29" - 15x110 Boost
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front |
| rim | Turbine 30 front |
| hub | Vault |
| axle/spacing (mm) | 15x110 Boost |
| hole | 28h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1865g (set) |
$365.99
Race Face Turbine Front Wheel - 29" - 15x110 Boost—
$365.99
Race Face Turbine Front Wheel - 29" - 15x110 Boost
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front |
| rim | Turbine 30 front |
| hub | Vault |
| axle/spacing (mm) | 15x110 Boost |
| hole | 28h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1865g (set) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front |
| rim | Turbine 30 front |
| hub | Vault |
| axle/spacing (mm) | 15x110 Boost |
| hole | 28h |
| spoke | DB |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1865g (set) |























