🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onza Porcupine Tire - 27.5x2.4 - White
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | single 60a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | white/tanwall |
| weight | 820g |
$74.99
Onza Porcupine Tire - 27.5x2.4 - White—
$74.99
Onza Porcupine Tire - 27.5x2.4 - White
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | single 60a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | white/tanwall |
| weight | 820g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Porcupine |
| size | 27.5" |
| width | 2.4" |
| compound | single 60a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | white/tanwall |
| weight | 820g |















