đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onza Porcupine E Tire - 29x2.6 - Black
- TECH SPECS
| model | Porcupine E-rated |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | black |
| weight | 850g |
$99.99
Onza Porcupine E Tire - 29x2.6 - Black—
$99.99
Onza Porcupine E Tire - 29x2.6 - Black
- TECH SPECS
| model | Porcupine E-rated |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | black |
| weight | 850g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Porcupine E-rated |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| casing | tubeless |
| color | black |
| weight | 850g |























