đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onza Ibex Tire - 29x2.4 - Black
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 900g |
$69.99
Onza Ibex Tire - 29x2.4 - Black—
$69.99
Onza Ibex Tire - 29x2.4 - Black
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 900g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Ibex |
| size | 29" |
| width | 2.4" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 900g |























