🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onza Ibex E Tire - 27.5x2.6 - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Ibex E-rated |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |
$99.99
Onza Ibex E Tire - 27.5x2.6 - Tanwall—
$99.99
Onza Ibex E Tire - 27.5x2.6 - Tanwall
- TECH SPECS
| model | Ibex E-rated |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Ibex E-rated |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | dual 50a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | tanwall |
| weight | 1150g |















