đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onza Canis Tire - 29x2.3 - Black
- TECH SPECS
| model | Canis |
| size | 29" |
| width | 2.3" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 800g |
$66.99
Onza Canis Tire - 29x2.3 - Black—
$66.99
More Images

Onza Canis Tire - 29x2.3 - Black
- TECH SPECS
| model | Canis |
| size | 29" |
| width | 2.3" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 800g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Canis |
| size | 29" |
| width | 2.3" |
| compound | dual 60a/45a |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 800g |























