đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onyx Racing Products Vesper MTB Boost Rear Hub - 28H - 12x148mm - SRAM XD - Black
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spacing | 148mm |
| Primary Color | Black |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Drilling | 28H |
| Position | Rear |
| Rotor Mount | 6-bolts |
$169.75
Original: $485.00
-65%Onyx Racing Products Vesper MTB Boost Rear Hub - 28H - 12x148mm - SRAM XD - Black—
$485.00
$169.75Onyx Racing Products Vesper MTB Boost Rear Hub - 28H - 12x148mm - SRAM XD - Black
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spacing | 148mm |
| Primary Color | Black |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Drilling | 28H |
| Position | Rear |
| Rotor Mount | 6-bolts |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Axle Type | 12mm TA |
| Hub Spacing | 148mm |
| Primary Color | Black |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Drilling | 28H |
| Position | Rear |
| Rotor Mount | 6-bolts |























