đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onyx Racing Products MTB Boost Rear Hub - 32H - 12x148mm - SRAM XD -Black
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 32H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Primary Color | Black |
$175.00
Original: $500.00
-65%Onyx Racing Products MTB Boost Rear Hub - 32H - 12x148mm - SRAM XD -Black—
$500.00
$175.00Onyx Racing Products MTB Boost Rear Hub - 32H - 12x148mm - SRAM XD -Black
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 32H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Primary Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Skewers Included | No |
| Hub Spacing | 148mm |
| Position | Rear |
| Hub Drilling | 32H |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Primary Color | Black |























