đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Onyx Racing Products MTB Boost Disc Hub Front 32H 15mm TA 110mm Black
- TECH SPECS
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |
$80.50
Original: $230.00
-65%Onyx Racing Products MTB Boost Disc Hub Front 32H 15mm TA 110mm Black—
$230.00
$80.50Onyx Racing Products MTB Boost Disc Hub Front 32H 15mm TA 110mm Black
- TECH SPECS
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 15mm TA |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Skewers Included | No |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | 6-bolts |
| Hub Spacing | 110mm |
| Position | Front |























