đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Ohlins RXF34 M.2 - 29" - 130mm
- TECH SPECS
| model | RXF34 M.2 Air |
| wheel | 29"/27.5"+ |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 130mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-160) |
| dropout | 15x110mm Boost |
| weight | 1698g |
| color | black |
$458.15
Original: $1,309.00
-65%Ohlins RXF34 M.2 - 29" - 130mm—
$1,309.00
$458.15Ohlins RXF34 M.2 - 29" - 130mm
- TECH SPECS
| model | RXF34 M.2 Air |
| wheel | 29"/27.5"+ |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 130mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-160) |
| dropout | 15x110mm Boost |
| weight | 1698g |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | RXF34 M.2 Air |
| wheel | 29"/27.5"+ |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 130mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-160) |
| dropout | 15x110mm Boost |
| weight | 1698g |
| color | black |























