🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Michelin Wild Enduro MH Racing Line Tire - 27.5x2.5 - Dark Logo
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro MH Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/dark |
| weight | 1295g |
$99.99
Michelin Wild Enduro MH Racing Line Tire - 27.5x2.5 - Dark Logo—
$99.99
Michelin Wild Enduro MH Racing Line Tire - 27.5x2.5 - Dark Logo
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro MH Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/dark |
| weight | 1295g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Wild Enduro MH Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.5" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black/dark |
| weight | 1295g |















