đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Michelin Wild AM2 Competition Line - 29x2.6 - GUM-X - Gravity Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM2 Competition |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Gum-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1130g |
$67.99
Michelin Wild AM2 Competition Line - 29x2.6 - GUM-X - Gravity Shield—
$67.99
Michelin Wild AM2 Competition Line - 29x2.6 - GUM-X - Gravity Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM2 Competition |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Gum-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Wild AM2 Competition |
| size | 29" |
| width | 2.6" |
| compound | Gum-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1130g |























