đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Michelin Wild AM Performance Line - 27.5x2.8 - Trail Compound - Trail Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |
$19.95
Original: $56.99
-65%Michelin Wild AM Performance Line - 27.5x2.8 - Trail Compound - Trail Shield—
$56.99
$19.95Michelin Wild AM Performance Line - 27.5x2.8 - Trail Compound - Trail Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Wild AM Performance |
| size | 27.5" |
| width | 2.8" |
| compound | Trail Shield |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 990g |























