đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Michelin Wild AM2 Competition Line - 27.5x2.6 - GUM-X - Gravity Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM Competition |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | GUM-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1070g |
$23.80
Original: $67.99
-65%Michelin Wild AM2 Competition Line - 27.5x2.6 - GUM-X - Gravity Shield—
$67.99
$23.80Michelin Wild AM2 Competition Line - 27.5x2.6 - GUM-X - Gravity Shield
- TECH SPECS
| model | Wild AM Competition |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | GUM-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1070g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Wild AM Competition |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | GUM-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1070g |























