đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Michelin E-Wild Rear Racing Line Tire - MAGI-X - 27.5x2.6
- TECH SPECS
| model | E-Wild Rear Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1275g |
$99.99
Michelin E-Wild Rear Racing Line Tire - MAGI-X - 27.5x2.6—
$99.99
Michelin E-Wild Rear Racing Line Tire - MAGI-X - 27.5x2.6
- TECH SPECS
| model | E-Wild Rear Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1275g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | E-Wild Rear Racing |
| size | 27.5" |
| width | 2.6" |
| compound | Magi-X |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | black |
| weight | 1275g |























