đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Magura Gustav Pro - Works as Front or Rear
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |
$126.70
Original: $362.00
-65%Magura Gustav Pro - Works as Front or Rear—
$362.00
$126.70More Images



Magura Gustav Pro - Works as Front or Rear
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Fluid | Mineral oil |
| Brake Material | Aluminum |
| Brake Weight | 348g |
| Caliper mount | Post mount |
| Disc Diameter | Not included |
| Lever Blade Material | Aluminum |
| Pistons | 4 |
| Position | Front or Rear |
| Primary Color | Black |
| Shift Lever Comp. | W/ Adapters (not included) |























