đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x157mm - MicroSpline - 32h - Black
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (Micro Spline) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x157 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 299g |
$470.00
Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x157mm - MicroSpline - 32h - Black—
$470.00
Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x157mm - MicroSpline - 32h - Black
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (Micro Spline) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x157 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 299g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (Micro Spline) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x157 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 299g |























