🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x148mm - XD - 32h - Gold
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (XD) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Gold |
| Weight | 292g |
$164.50
Original: $470.00
-65%Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x148mm - XD - 32h - Gold—
$470.00
$164.50Industry Nine Hydra2 Rear Hub - 12x148mm - XD - 32h - Gold
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (XD) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Gold |
| Weight | 292g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Rear (XD) |
| Axle/Spacing (mm) | 12x148 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Gold |
| Weight | 292g |















