🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Industry Nine Hydra2 Front Hub - 15x110mm - 28h - Turquoise
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Turquoise |
| Weight | 157g |
$80.50
Original: $230.00
-65%Industry Nine Hydra2 Front Hub - 15x110mm - 28h - Turquoise—
$230.00
$80.50Industry Nine Hydra2 Front Hub - 15x110mm - 28h - Turquoise
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Turquoise |
| Weight | 157g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Model | Hydra2 |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 28 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Turquoise |
| Weight | 157g |















