đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Industry Nine EN325/310 Duo Carbon Wheelset - 29" - 15x110 & 12x157 - XD - 32h
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (XD) |
| rim | carbon |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1740g |
$2,410.00
Industry Nine EN325/310 Duo Carbon Wheelset - 29" - 15x110 & 12x157 - XD - 32h—
$2,410.00
Industry Nine EN325/310 Duo Carbon Wheelset - 29" - 15x110 & 12x157 - XD - 32h
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (XD) |
| rim | carbon |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1740g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 29" |
| front/rear | front/rear (XD) |
| rim | carbon |
| hub | Hydra IS disc |
| axle/spacing (mm) | 15x110/12x157 Super Boost |
| hole | 32/32h |
| spoke | I-Nine |
| color | black |
| weight | 1740g |























