đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

HT Components X2 DH Race Pedals Body: Aluminum Spindle: Cr-Mo 9/16 Stealth Black Pair
- TECH SPECS
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Cleat Compatibility | X1 X1E X2 H30 |
| Pedal Bearing | Sealed bearings |
| Pedal Weight | 460g |
| Primary Color | Black |
$66.15
Original: $189.00
-65%HT Components X2 DH Race Pedals Body: Aluminum Spindle: Cr-Mo 9/16 Stealth Black Pair—
$189.00
$66.15HT Components X2 DH Race Pedals Body: Aluminum Spindle: Cr-Mo 9/16 Stealth Black Pair
- TECH SPECS
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Cleat Compatibility | X1 X1E X2 H30 |
| Pedal Bearing | Sealed bearings |
| Pedal Weight | 460g |
| Primary Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Stealth Black |
| Pedal Material | Aluminum |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Cleat Compatibility | X1 X1E X2 H30 |
| Pedal Bearing | Sealed bearings |
| Pedal Weight | 460g |
| Primary Color | Black |























