🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hope Evo Crankset No Spider(68/73mm) 170mm - Silver
- TECH SPECS
| model | Evo |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | Hope |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | 30mm (68/73mm BB) |
| chainline | 49/52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |
$130.51
Original: $372.90
-65%Hope Evo Crankset No Spider(68/73mm) 170mm - Silver—
$372.90
$130.51Hope Evo Crankset No Spider(68/73mm) 170mm - Silver
- TECH SPECS
| model | Evo |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | Hope |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | 30mm (68/73mm BB) |
| chainline | 49/52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Evo |
| length | 170mm |
| direct mount/BCD | Hope |
| configuration | 1x/2x |
| spindle interface | 30mm (68/73mm BB) |
| chainline | 49/52mm |
| material | aluminum |
| color | silver |















