đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

DVO Onyx 38 D1 OTT - 29" - 180mm - 15x110mm Boost - 44mm Offset - Black
- TECH SPECS
| model | Onyx 38 D1 OTT |
| wheel size | 29" |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 180mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-203) |
| dropout | 15x110 Boost |
| weight | - |
| color | black |
$1,199.00
DVO Onyx 38 D1 OTT - 29" - 180mm - 15x110mm Boost - 44mm Offset - Black—
$1,199.00
DVO Onyx 38 D1 OTT - 29" - 180mm - 15x110mm Boost - 44mm Offset - Black
- TECH SPECS
| model | Onyx 38 D1 OTT |
| wheel size | 29" |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 180mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-203) |
| dropout | 15x110 Boost |
| weight | - |
| color | black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | Onyx 38 D1 OTT |
| wheel size | 29" |
| steerer (stem/race) | tapered (28.6/40mm) |
| offset | 44mm |
| travel | 180mm |
| spring type | air |
| brake mount | disc only (PM-203) |
| dropout | 15x110 Boost |
| weight | - |
| color | black |























