š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Chromag Pilot Pedals - Clipless - Purple - Regular
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |
$187.00
Chromag Pilot Pedals - Clipless - Purple - Regularā
$187.00
Chromag Pilot Pedals - Clipless - Purple - Regular
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Purple |
| Primary Color | Purple |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Weight | 520g |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Material | Alloy |

















