🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Chromag Pilot Pedals - Clipless - Black - Regular
- TECH SPECS
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 520g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Black |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Spindle Material | Cr-Mo |
$187.00
Chromag Pilot Pedals - Clipless - Black - Regular—
$187.00
Chromag Pilot Pedals - Clipless - Black - Regular
- TECH SPECS
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 520g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Black |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Spindle Material | Cr-Mo |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 520g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Color | Black |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Spindle Material | Cr-Mo |

















