š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Chromag Pilot BA Pedals - Clipless - Black - Wide
- TECH SPECS
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Black |
$197.00
Chromag Pilot BA Pedals - Clipless - Black - Wideā
$197.00
Chromag Pilot BA Pedals - Clipless - Black - Wide
- TECH SPECS
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Pedal Material | Alloy |
| Pedal Weight | 594g |
| Primary Color | Black |
| Cleat Compatibility | SPD |
| Pedals Thread | 9/16 |
| Pedal Bearing | Bushing and Double Sealed |
| Spindle Material | Cr-Mo |
| Color | Black |

















