đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cane Creek eeWings Mountain Titanium Crankset - 165mm Length
- TECH SPECS
| model | eeWings |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | titanium |
| color | silver |
$1,099.99
Cane Creek eeWings Mountain Titanium Crankset - 165mm Length—
$1,099.99
Cane Creek eeWings Mountain Titanium Crankset - 165mm Length
- TECH SPECS
| model | eeWings |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | titanium |
| color | silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | eeWings |
| length | 165mm |
| direct mount/BCD | 3-bolt |
| configuration | 1x |
| spindle interface | 30mm (73mm BB) |
| chainline | 52mm |
| material | titanium |
| color | silver |












